Celem Projektów NERW PW i NERW 2 PW – Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca jest poprawa jakości funkcjonowania Politechniki Warszawskiej zarówno w obszarze kształcenia, jak i zarządzania oraz dostosowanie oferty dydaktycznej Uczelni do potrzeb rynku pracy, poprzez wdrożenie kompleksowego programu działań na rzecz realizacji kształcenia zorientowanego na studenta. Realizacja projektów przyczynia się do rozwijania kształcenia wykorzystującego praktyczne elementy nauczania połączonego z badaniami naukowymi.

Realizacja projektów wynika z potrzeb zgłaszanych przez środowisko akademickie oraz otoczenie społeczno-gospodarcze zwracające uwagę na konieczność zmiany sposobu kształcenia studentów na bardziej praktyczne (projektowe) i nowoczesne (wykorzystujące nowe narzędzia), odpowiadające na potrzeby pracodawców. Rezultaty projektów wpływają także na podnoszenie jakości kształcenia studentów, co przekłada się na lepsze postrzeganie absolwentów Politechniki Warszawskiej na rynku pracy.

Strona projektu NERW
www.nerw.pw.edu.pl

Zespół projektowy:
www.nerw.pw.edu.pl/kontakt

Koordynatorem projektów jest Centrum Projektów Rozwojowych PW.

Projekt „NERW PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt „NERW 2 PW. Nauka-Edukacja-Rozwój-Współpraca” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.